Držák na toaletní papír Metaltex Massive

Držák na toaletní papír Metaltex Massive, výška 38 cm

179 Kč

Držák na toaletní papír Metaltex Massive, výška 38 cm co odebíráme od výrobce Metaltex - tento artikl doporučujeme po slevě za 299 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: AF193009311
Do obchodu

Popis

Metaltex

Metaltex vám pomůže zařídit takový domov, jaký si zasloužíte - bez zbytečného nepořádku, rozházených věcí a nedostatku místa. Kousky této značky mohou za správný chod každé domácnosti a můžete dát ruku do ohně za to, že lepší vychytávky pro hezky uklizený interiér jen tak nenajdete. - Rozměry: 13 x 38 x 14 cm (délka x výška x šířka) - Materiál: Polythermní vrstva - Péče a údržba: otírejte vlhkým hadříkem

Více o produktu: Držák na toaletní papír Metaltex Massive, výška 38 cm

  • Název: Držák na toaletní papír Metaltex Massive, výška 38 cm
  • Cena: 299 Kč
  • Výrobce: Metaltex
  • Doba doručení: 37
Značka Metaltex vám pomůže hravě vyřešit všechny vaše problémy s nedostatkem úložného prostoru. Nabízí spoustu vychytávek, které ve vaší domácnosti stoprocentně využijete. Mezi úložnými policemi, různými stojany a věšáky navíc také najdete i ty, které není třeba složitě vrtat do zdí a v klidu a pohodě je umístíte kamkoliv. Naučte se hospodařit s prostorem. Tato značka prostě ví, jak vám usnadnit práci.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Držák na toaletní papír Metaltex Massive

Držák na toaletní papír Metaltex Massive, výška 38 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce