Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes

Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes, 700 ml

1229 Kč

Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes, 700 ml od populární značky Nordic Ware - tento artikl doporučujeme s úžasnou cenovkou 1229 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pět set a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: AF193040195
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

K Vánocům neodmyslitelně patří perníčky, svařák a všechny možné dobroty. Zkrášlete si ty svoje i stylovou bábovkou, která vás naladí na sváteční atmosféru. Do receptu přidejte pomerančovou kůru, skořici nebo další ingredience s omamnou vůní. Díky formě z litého hliníku vykouzlíte vždy dokonalý moučník s precizními detaily, který bude jak neskutečně dobrý, tak neodolatelně krásný. O formách Nordic Ware: Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než je uvedeno v receptech. Pro co nejkvalitnější výsledek doporučujeme pečení hutnějších těst (máslových, třených, kynutých), které dají vyniknout všem detailům formy. Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje, nepoužívejte kovové předměty či drátěnky. Pro odstranění odolnějších usazenin těsta použijte měkký kartáček. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje. Doporučujeme formu vymazávat přepuštěným máslem a vysypat polohrubou moukou. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Ikonické bábovky Nordic Ware, které dobyly svět Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. V roce 1946 se v Minnesotě začala psát historie provoněnná pečenými dobrotami a kvalitně zpracovanými bábovkovými formami Nordic Ware. Firmu založil mladý pár se skandinávskými kořeny a zpočátku se zaměřoval na tradiční formy skandinávské kuchyně. Ovšem v roce 1950 se vše změnilo, když se jedna z forem Nordic Ware objevila celostátní pekařské soutěži. Od té doby popularita značky jen rostla, stejně jako její sortiment. Kvalita a myšlenka však zůstávají stále stejné - přinášet zákazníkům formy na pečení z litého hliníku, které přežijí generace a výsledek bude vždy dokonalý ♥ - Rozměry: 30.5 x 3.5 x 19.1 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.08 kg - Objem: 7 dl - Materiál: litý hliník - Země výroby: USA - Poznámka: před prvním použitím doporučujeme formu naprázdno vypálit v troubě na 180 °C po dobu 20 minut - Péče: myjte ručně, nepoužívejte abrazivní prostředky, neodmáčejte, pro odstranění nečistot použijte měkký kartáček

Více o produktu: Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes, 700 ml

  • Název: Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes, 700 ml
  • Cena: 1229 Kč
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Doba doručení: 2
Značka Nordic Ware nabízí pečící formy a pomůcky do kuchyně, se kterými vytvoříte hotová umělecká díla, nad kterými se budou všem sbíhat sliny. Péct s americkými formami Nordic Ware je učiněná radost. Jsou neuvěřitelně krásné, vysoce kvalitní a pečení vám s nimi půjde jedna báseň. S nimi dokážete v kuchyni úplné zázraky. Jsou vyrobeny z masivního litého hliníku s teflonovou úpravou a zajišťují perfektní rozvod tepla. Můžete s nimi snížit při pečení teplotu klidně až o 15 °C.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes

Forma na 6 mini bábovek ve stříbrné barvě Nordic Ware Snowflakes, 700 ml

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce