Forma na bábovku Nordic Ware Rosto Nordic Ware

Forma na bábovku Nordic Ware Rosto

1290 Kč

Forma na bábovku Nordic Ware Rosto od top značky Nordic Ware - tento artikl pořizujte po slevě za 1159 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: AF193040146
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Nedá vám, abyste se při cukrářství nezastavili a neobdivovali ty sladké kousky vystavené ve výloze? Stejně obdivně se budete cítit i při vaší snídani, až na vás na stole bude čekat bábovka neobvyklých, ale dokonalých tvarů. Je to totiž skvost hodný i těch nejlepších cukrářů. Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech. - Objem: 2.3 l - Materiál: litý hliník - Poznámka: před prvním použitím a po každém následujícím umyjte formu teplou mýdlovou vodou

Více o produktu: Forma na bábovku Nordic Ware Rosto

  • Název: Forma na bábovku Nordic Ware Rosto
  • Cena: 1159 Kč
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Doba doručení: 2
Značka Nordic Ware nabízí pečící formy a pomůcky do kuchyně, se kterými vytvoříte hotová umělecká díla, nad kterými se budou všem sbíhat sliny. Péct s americkými formami Nordic Ware je učiněná radost. Jsou neuvěřitelně krásné, vysoce kvalitní a pečení vám s nimi půjde jedna báseň. S nimi dokážete v kuchyni úplné zázraky. Jsou vyrobeny z masivního litého hliníku s teflonovou úpravou a zajišťují perfektní rozvod tepla. Můžete s nimi snížit při pečení teplotu klidně až o 15 °C.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Forma na bábovku Nordic Ware Rosto Nordic Ware

Forma na bábovku Nordic Ware Rosto

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce