Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte

Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte, 1,4 l

1100 Kč

Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte, 1,4 l od populární značky Nordic Ware - tento artikl objednávejte výhodně za 989 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: AF193040143
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Prahnete-li po dokonalých tvarech, originalitě a klasická forma vám už nestačí, pak ve své kuchyni přivítejte bábovkové formy od americké značky Nordic Ware. Každá je jiná a přesto perfektní. Vždy se můžete těšit na precizně vypečené detaily a dokonalou chuť, kterou umí vykouzlit bábovka Charlotte. Slušet jí to bude u všední snídaně, na oslavě místo tradičního dortu a samozřejmě jako zákusek po nedělním obědě. Kamkoliv tuto bábovku přinesete vzbudí obdiv a nadšení, a to nejen svým vzhledem. Máme pro vás jediné varování - jedna bábovková forma od Nordic Ware zkrátka nestačí ♥ O formách Nordic Ware: Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než je uvedeno v receptech. Pro co nejkvalitnější výsledek doporučujeme pečení hutnějších těst (máslových, třených, kynutých), které dají vyniknout všem detailům formy. Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje, nepoužívejte kovové předměty či drátěnky. Pro odstranění odolnějších usazenin těsta použijte měkký kartáček. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje. Doporučujeme formu vymazávat přepuštěným máslem a vysypat polohrubou moukou. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Ikonické bábovky Nordic Ware, které dobyly svět Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. V roce 1946 se v Minnesotě začala psát historie provoněnná pečenými dobrotami a kvalitně zpracovanými bábovkovými formami Nordic Ware. Firmu založil mladý pár se skandinávskými kořeny a zpočátku se zaměřoval na tradiční formy skandinávské kuchyně. Ovšem v roce 1950 se vše změnilo, když se jedna z forem Nordic Ware objevila v celostátní pekařské soutěži. Od té doby popularita značky jen rostla, stejně jako její sortiment. Kvalita a myšlenka však zůstávají stále stejné - přinášet zákazníkům formy na pečení z litého hliníku, které přežijí generace a výsledek bude vždy dokonalý ♥ - Objem: 1.4 l - Materiál: litý hliník - Poznámka: před prvním použitím doporučujeme formu naprázdno vypálit v troubě na 180 °C po dobu 20 minut - Země výroby: USA - Péče: myjte ručně, nepoužívejte abrazivní prostředky, neodmáčejte, pro odstranění nečistot použijte měkký kartáček

Více o produktu: Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte, 1,4 l

  • Název: Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte, 1,4 l
  • Cena: 989 Kč
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Doba doručení: 2
Značka Nordic Ware nabízí pečící formy a pomůcky do kuchyně, se kterými vytvoříte hotová umělecká díla, nad kterými se budou všem sbíhat sliny. Péct s americkými formami Nordic Ware je učiněná radost. Jsou neuvěřitelně krásné, vysoce kvalitní a pečení vám s nimi půjde jedna báseň. S nimi dokážete v kuchyni úplné zázraky. Jsou vyrobeny z masivního litého hliníku s teflonovou úpravou a zajišťují perfektní rozvod tepla. Můžete s nimi snížit při pečení teplotu klidně až o 15 °C.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte

Forma na bábovku ve zlaté barvě Nordic Ware Charlotte, 1,4 l

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce