Hnědý koberec Flair Rugs Sparks

Hnědý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 170 cm

1419 Kč

Hnědý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 170 cm populárního výrobce Flair Rugs - tento artikl se na vás těší v neopakovatelné akci za 1419 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: AF194994104
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S kobercem z kolekce Sparks od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru. Proč si pořídit koberec: Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde. - Délka: 170 cm - Šířka: 120 cm - Výška vlasu: 50 mm - Tloušťka: 5.1 cm - Hustota: 1800 g/m² - Váha: 5.1 kg - Tvar: Obdélníkový - Umístění: Interiér - Materiál: Polypropylen - Složení látky: 100% polypropylen - Země původu: TR - Materiál zadní strany: Juta - Způsob výroby: Strojově tkaný - Úprava koberce: Obšité okraje - Vlastnost: Vhodné na podlahové vytápění - Péče: Pravidelně vysávejte, Otírejte suchým hadříkem - Hustota materiálu: Nízká - Úroveň kvality: Basic

Více o produktu: Hnědý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 170 cm

  • Název: Hnědý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 170 cm
  • Cena: 1419 Kč
  • Výrobce: Flair Rugs
  • Doba doručení: 24
Značka Flair Rugs ve svých kobercích ukazuje, že má velký smysl pro detail, cit pro zajímavý design a vášeň pro přívětivost materiálu. Koberec z pravé vlny dobře dýchá, je odolnější vůči nečistotě, je výborným tepelným i hlukovým izolantem, velmi příjemný na dotyk a má elastická vlákna s tvarovou pamětí. Měkký koberec z polyesteru je barevně stálý, má vysoký jas, je odolný proti skvrnám, které lze rozpustit ve vodě a má dlouhou životnost. Koberce dostávají ocenění po celém světě.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Hnědý koberec Flair Rugs Sparks

Hnědý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 170 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce