Koberec Flair Rugs Dynamic

Koberec Flair Rugs Dynamic, 66 x 230 cm

1669 Kč

Koberec Flair Rugs Dynamic, 66 x 230 cm co nám dodává Flair Rugs - toto zboží si můžete nechat poslat extra levně za 1339 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pět set Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: AF193042108
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Koberec je něco jako korunovační klenot podlahy. Dokáže vyzdvihnout ducha interiéru, zahřát podlahu i vaše nohy. Tak si vyberte takový, který vašemu bytu bude slušet nejlépe. O značce: Anglická značka Flair Rugs drží krok s trendy již přes 30 let a každý kus vyrábí ručně. Je členem Ethical Trade Iniciative (Iniciativa etického obchodování) a také držitelem několika ocenění. Najdete u nich koberce všech možných stylů.

Více o produktu: Koberec Flair Rugs Dynamic, 66 x 230 cm

  • Název: Koberec Flair Rugs Dynamic, 66 x 230 cm
  • Cena: 1339 Kč
  • Výrobce: Flair Rugs
  • Doba doručení: 14
Značka Flair Rugs ve svých kobercích ukazuje, že má velký smysl pro detail, cit pro zajímavý design a vášeň pro přívětivost materiálu. Koberec z pravé vlny dobře dýchá, je odolnější vůči nečistotě, je výborným tepelným i hlukovým izolantem, velmi příjemný na dotyk a má elastická vlákna s tvarovou pamětí. Měkký koberec z polyesteru je barevně stálý, má vysoký jas, je odolný proti skvrnám, které lze rozpustit ve vodě a má dlouhou životnost. Koberce dostávají ocenění po celém světě.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Koberec Flair Rugs Dynamic

Koberec Flair Rugs Dynamic, 66 x 230 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce