Koberec Flair Rugs Splinter Ochre

Koberec Flair Rugs Splinter Ochre, 160x220 cm

4499 Kč

Koberec Flair Rugs Splinter Ochre, 160x220 cm co bereme od značky Flair Rugs - tento artikl nakupujte ve slevové akci za 4399 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: AF194980903
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Kusové koberce Flair Rugs jsou skvělou třešničkou, která oživí jakýkoliv mdlý interiér. Neobvyklé vzory a pestrobarevné kombinace vás nikdy neomrzí. Lze s nimi velice snadno manipulovat, takže až vás v jedné místnosti přestanou bavit, lehce je umístíte jinam a můžete se těšit z jejich nové podoby.

Více o produktu: Koberec Flair Rugs Splinter Ochre, 160x220 cm

  • Název: Koberec Flair Rugs Splinter Ochre, 160x220 cm
  • Cena: 4399 Kč
  • Výrobce: Flair Rugs
  • Doba doručení: 21
Značka Flair Rugs ve svých kobercích ukazuje, že má velký smysl pro detail, cit pro zajímavý design a vášeň pro přívětivost materiálu. Koberec z pravé vlny dobře dýchá, je odolnější vůči nečistotě, je výborným tepelným i hlukovým izolantem, velmi příjemný na dotyk a má elastická vlákna s tvarovou pamětí. Měkký koberec z polyesteru je barevně stálý, má vysoký jas, je odolný proti skvrnám, které lze rozpustit ve vodě a má dlouhou životnost. Koberce dostávají ocenění po celém světě.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Koberec Flair Rugs Splinter Ochre

Koberec Flair Rugs Splinter Ochre, 160x220 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce