Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg

Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 120 x 170 cm

2799 Kč

Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 120 x 170 cm co odebíráme od výrobce Flair Rugs - tento produkt obchodujeme s VIP slevou pro každého za 2699 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: AF201565646
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Jsou vám blízké elegantní nápadité vzory? To vás koberce z kolekce Furrow od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu. Nabízí i vyšší vlas a k mání je v několika barevných provedeních. Proč si pořídit koberec: Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Více o produktu: Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 120 x 170 cm

  • Název: Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 120 x 170 cm
  • Cena: 2699 Kč
  • Výrobce: Flair Rugs
  • Doba doručení: 21
Značka Flair Rugs ve svých kobercích ukazuje, že má velký smysl pro detail, cit pro zajímavý design a vášeň pro přívětivost materiálu. Koberec z pravé vlny dobře dýchá, je odolnější vůči nečistotě, je výborným tepelným i hlukovým izolantem, velmi příjemný na dotyk a má elastická vlákna s tvarovou pamětí. Měkký koberec z polyesteru je barevně stálý, má vysoký jas, je odolný proti skvrnám, které lze rozpustit ve vodě a má dlouhou životnost. Koberce dostávají ocenění po celém světě.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg

Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 120 x 170 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce