Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain

Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain, 90 x 115 cm

1409 Kč

Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain, 90 x 115 cm od top značky Dekornik - tento hit můžete sehnat za hustou cenu 1319 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: AF193004592
Do obchodu

Popis

Dekornik

Samolepky značky Dekornik si děti zamilují nejen díky hravým obrázkům a veselým barvičkám, ale i díky jejich materiálu. I když se jedná o polyesterový materiál, na dotyk připomíná příjemnou látku. Tyhle samolepky na zeď mají speciální lepidlo, díky kterému lze obrázek snadno sejmout ze zdi a přilepit někam jinak. Přelepit je můžete až 20 krát. Kromě samolepky králíčka najdete v balení i sadu 20 lososově růžových a 20 černých dešťových kapek (každá o velikosti 5 cm). - Rozměry: 115 x 90 cm (výška x šířka) - Materiál: speciální polyesterový tkaný materiál, akrylové lepidlo - Sada obsahuje: 1x nálepku s králíčkem a celkem 40 ks kapiček (rozměr 5 cm) - Aplikace: aplikace je velmi snadná, není potřeba přídavných fólií a lepidel, doporučujeme aplikovat holýma rukama nebo pomocí suchého hadříku - Péče: otírejte vlhkým hadříkem

Více o produktu: Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain, 90 x 115 cm

  • Název: Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain, 90 x 115 cm
  • Cena: 1319 Kč
  • Výrobce: Dekornik
  • Doba doručení: 44
Značky Dekornik přináší jedinečné samolepky v mnoha designech. Samolepky Dekornik si veše děti zamilují nejen díky úžasně zpracovaným, velmi hravým obrázkům a veselým barvám, ale i díky jejich vysoce kvalitnímu materiálu. Tento inovovaný polyesterový materiál vám na dotyk připomíná velmi příjemnou látku. Aplikace je velmi snadná, bez přídavných fólií a lepidel, dá se provádět holýma rukama nebo za pomocí suchého hadříku. Výsledek je vskutku dokonalý.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain

Nástěnná samolepka Dekornik Harry Is Singing In The Rain, 90 x 115 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce