Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi

Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi, 175 x 100 cm

689 Kč

Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi, 175 x 100 cm od společnosti Dekornik - tento artikl doporučujeme v bombastické akci za 1849 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: AF193004637
Do obchodu

Popis

Dekornik

Samolepky značky Dekornik si děti zamilují nejen díky hravým obrázkům a veselým barvičkám, ale i díky jejich materiálu. I když se jedná o polyesterový materiál, na dotyk připomíná příjemnou látku. Tyhle samolepky na zeď mají speciální lepidlo, díky kterému lze obrázek snadno sejmout ze zdi a přilepit někam jinak. Přelepit je můžete až 20 krát. Velikost pohoří (tištěná část 155x50 cm), velikost mraků (od 20x5 cm do 46x13 cm), velikost samolepek v černé barvě (max 15 cm) - Rozměry: 155 x 60 cm (výška x šířka) - Materiál: fólie se silným lepidlem - Země výroby: Polsko - Aplikace: aplikace je velmi snadná, není potřeba přídavných fólií a lepidel, doporučujeme aplikovat holýma rukama nebo pomocí suchého hadříku - Další rozměry: hory 175 x 55 cm, mráčky od 20 x 5 cm do 46 x 13 cm, černé dekorace max 15 cm - Péče: otírejte vlhkým hadříkem

Více o produktu: Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi, 175 x 100 cm

  • Název: Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi, 175 x 100 cm
  • Cena: 1849 Kč
  • Výrobce: Dekornik
  • Doba doručení: 2
Značky Dekornik přináší jedinečné samolepky v mnoha designech. Samolepky Dekornik si veše děti zamilují nejen díky úžasně zpracovaným, velmi hravým obrázkům a veselým barvám, ale i díky jejich vysoce kvalitnímu materiálu. Tento inovovaný polyesterový materiál vám na dotyk připomíná velmi příjemnou látku. Aplikace je velmi snadná, bez přídavných fólií a lepidel, dá se provádět holýma rukama nebo za pomocí suchého hadříku. Výsledek je vskutku dokonalý.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi

Nástěnná samolepka Dekornik Mountains Scandi, 175 x 100 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce