Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham Markslöjd

Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham

1109 Kč

Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham populárního výrobce Markslöjd - tento produkt doručujeme za téměř velkoobchodní cenu 1039 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: AF193015220
Do obchodu

Popis

Markslöjd

Perfektní styl a bezchybná funkčnost. V tomto znamení se nese bydlení ve skandinávském stylu a na této vlně se veze i švédský výrobce svítidel Markslöjd. Minimalistické svítidlo nijak nenarušuje prostor, ale přitom se pyšní velkou dávkou stylu. Co je IP? Tato hodnota u osvětlení určuje zjednodušeně to, jak moc je svítidlo nepropustné pro nečistoty a vodu. První číslo znamená propustnost vůči pevným materiálům jako je například hmyz či kamínky. Druhá cifra značí ochranu proti vodě. Čím je číslo vyšší, tím je ochrana spolehlivější. Svítidla s hodnotou IP se hodí díky odolnosti i do exteriéru. - Rozměry: 12 x 30 x 15.2 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 1.8 kg - Materiál: kovové tělo, skleněné stínidlo - Vhodná žárovka : 2x G9 28W - Péče a údržba: otírejte vlhkým nebo suchým hadříkem - Žárovka součástí balení: ne - IP krytí: 44

Více o produktu: Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham

  • Název: Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham
  • Cena: 1039 Kč
  • Výrobce: Markslöjd
  • Doba doručení: 22
Zajímavá značka Markslöjd vnáší spoustu světla do našich životů formou, lustrů, lamp a svítidel v úžasném designu. Skandinávský styl podtrhnutý naprostou jednoduchostí zapadne skvěle do každého interiéru. Úžasná světla švédské značky Markslojd v sobě nesou čisté a jednoduché tvary, velmi střídmou barevnost a zajímavou formu. Díky tomu jsou tato světla velmi vkusným a přirozeným doplňkem každé místnosti.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham Markslöjd

Nástěnné svítidlo Markslöjd Fulham

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce