Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate

Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate, délka 28 cm

409 Kč

Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate, délka 28 cm s proslulou značkou Nachtmann - toto zboží si můžete nechat doručit ve výprodejové akci za 379 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: AF193038054
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Kolekce Square nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se soustředí na čtvercové tvary, které jsou v poslední době velmi oblíbené. Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu. Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti. Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Více o produktu: Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate, délka 28 cm

  • Název: Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate, délka 28 cm
  • Cena: 379 Kč
  • Výrobce: Nachtmann
  • Doba doručení: 33
Zajímavá značka Nachtmann je vlastně německá sklárna, která nabízí úžasné skleněné produkty. Své počátky datuje překvapivě až do roku 1834 a dlouholetá tradice precizního sklářského řemesla je na výrobcích znát. Už na počátku se soustředila zejména na skleněné výrobky s vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, které umí být současně i praktické. Můžete je používat každodenně ve své jídelně a nikdy se vám jejich vzhled neomrzí. Skleničky, mísy i vázy jsou prostě úžasné.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate

Obdélníkový servírovací tác z křišťálového skla Nachtmann Square Plate, délka 28 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce