Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock Gingko

Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock

579 Kč

Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock od předního výrobce Gingko - toto zboží si můžete zakoupit s neuvěřitelnou slevou za 989 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: AF193050770
Do obchodu

Popis

Gingko

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení. Budík, ač je malý, o to víc je chytrý - reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne. Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu. Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu. - Rozměry: 6.8 x 6.8 x 6.8 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 250 g - Materiál: MDF, dýha - Napájení: duální napájení: DC 5V / 0,5; 1A zásuvkový adaptér (USB adaptér leadincluded) nebo 3 * AAA baterie (není součástí balení) - Paměť: baterie drží nastavení, aby se v případě výpadku elektřiny nevymazalo - Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti - Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty, automatická funkce snížení jasu cca mezi 21.00 až 7.00, budík reaguje na tlesknutí či poklepání - v ostatních případech, pokud není speciálně nastaveno, čas nezobrazuje

Více o produktu: Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock

  • Název: Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock
  • Cena: 989 Kč
  • Výrobce: Gingko
  • Doba doručení: 2
Značka Gingko přináší stylové hodiny v jedinečných designech. Postačí jediné tlesknutí a zobrazí se, kolik je hodin, vypnete ranní budíček v podobě alarmu a nemusíte naslepo šátrat rukou po nočním stolku z vyhřáté postele. Budíky Gingko jsou prostě chytré, na minutu přesné, vysoce spolehlivé a některé modely vám dokonce posvítí nebo třeba zahrají vaši oblíbenou melodii. Budík s LED displejem se stane dominantou každého nočního stolku, ukáže čas, aktuální datum a teplotu.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock Gingko

Oranžový budík s červeným LED displejem Gingko Cube Click Clock

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce