Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano Metaltex

Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano

339 Kč

Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano od oblíbeného výrobce Metaltex - toto zboží si můžete opatřit v neopakovatelné akci za 369 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: AF193029362
Do obchodu

Popis

Metaltex

Metaltex vám pomůže zařídit takový domov, jaký si zasloužíte - bez zbytečného nepořádku, rozházených věcí a nedostatku místa. Kousky této značky mohou za správný chod každé domácnosti a můžete dát ruku do ohně za to, že lepší vychytávky pro hezky uklizený interiér jen tak nenajdete. - Rozměry: 41 x 23 x 63 cm - Materiál: kov lakovaný Polythermem ® (speciální antikorozní a protiprachový potah) - Vlastnosti: polythermová úprava povrchu chrání kov před korozí

Více o produktu: Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano

  • Název: Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano
  • Cena: 369 Kč
  • Výrobce: Metaltex
  • Doba doručení: 37
Značka Metaltex vám pomůže hravě vyřešit všechny vaše problémy s nedostatkem úložného prostoru. Nabízí spoustu vychytávek, které ve vaší domácnosti stoprocentně využijete. Mezi úložnými policemi, různými stojany a věšáky navíc také najdete i ty, které není třeba složitě vrtat do zdí a v klidu a pohodě je umístíte kamkoliv. Naučte se hospodařit s prostorem. Tato značka prostě ví, jak vám usnadnit práci.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano Metaltex

Pojízdný stojan s 3 policemi Metaltex Lugano

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce