Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket Navigate

Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket

2399 Kč

Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket s jakostní značkou Navigate - tento artikl čeká na vás při právě probíhající akci za 2399 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: AF193048185
Do obchodu

Popis

Navigate

Pikniková sezóna klepe na dveře! S piknikovým košem Basket vám nebude nic chybět. Vybavení: 4 x keramický talíř, 4 x pohár na víno, 4 x příbor (nože, vidličky a lžíce), 4 x bavlněný ubrousek, 1 x otvírák na víno, slánka a pepřenka. Značka Navigate se specializuje na veškeré venkovní aktivity, navrhuje a vyrábí praktické i stylové věci pro všechny, co rádi žijí venku. Soustředí se jak na funkčnost a atraktivní design, tak na inovativní řešení.

Více o produktu: Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket

  • Název: Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket
  • Cena: 2399 Kč
  • Výrobce: Navigate
  • Doba doručení: 140
Značka Navigate je špičkou na trhu ve oboru doplňků určených k venkovnímu stolování a sbalených na cesty. Můžete vyrazit s kamarády na výlet do přírody, do hor, na piknik do parku či k rybníku, nebo jen tak relaxovat na zahradě. Teď už víte, jak si sebou sbalit něco dobrého na zub. S výrazně barevným nádobím v úžasnými vzory a potisky bude váš piknik vypadat úžasně. Nádobí a doplňky jsou z plastu a manipulace je snadná. Jen tak tyto kousky nerozbijete, jsou lehké a dobře se myje.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket Navigate

Pruhovaný proutěný piknikový koš s vybavením pro 4 osoby Navigate Basket

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce