Rohožka Doormat Be Happy

Rohožka Doormat Be Happy, 70 x 40 cm

1029 Kč

Rohožka Doormat Be Happy, 70 x 40 cm s trendy značkou Bonami - tento produkt máte za pár kliknutí při časově omezené akci za 969 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: AF193046012
Do obchodu

Popis

Bonami

Rohožka je věc, která se s vámi loučí při každém vašem odchodu. A když se vracíte domů, je to to první, co vidíte. A tak si vyberte kousek, který vykouzlí úsměv na tváři jak vám, tak i návštěvám a sousedům. Protože na detailech záleží. - Rozměry: 40 x 70 cm - Materiál: 100% kokosová vlákna

Více o produktu: Rohožka Doormat Be Happy, 70 x 40 cm

  • Název: Rohožka Doormat Be Happy, 70 x 40 cm
  • Cena: 969 Kč
  • Výrobce: Bonami
  • Doba doručení: 2
Bonami vám pomůžeme v oblasti bytových doplňků a nábytku s hledáním inspirace a objevováním hezkých kousků pocházejících z celého světa. Můžete si vybrat ty pravé do svého domova. Můžete se nadchnout novinkami pro váš hezčí domov. Vybírejte si ze stále nových nabídek nábytku a dekorací do bytu i kuchyně. Vneste do svých životů jedinečný kousek romantiky, minimalismu, tradice či nadčasovostí podle svého gusta. Užijte si jedinečnou hravost i eleganci designu všech kousků.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Rohožka Doormat Be Happy

Rohožka Doormat Be Happy, 70 x 40 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce