Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony

Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony, 158 cm

24799 Kč

Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony, 158 cm co nám vyrábí Kooko Home - tento produkt máte na dosah ruky téměř zdarma za 22399 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: AF193933602
Do obchodu

Popis

Kooko Home

Měkké polstrování a ještě měkčí 2 doplňující polštáře? Takové posezení vyzařuje harmonii už z dálky. Je tedy zřejmé, co inspirovalo název této kolekce. Stejně jako je evidetní, že po vyzkoušení této pohovky už nebudete chtít relaxovat jinde. Vsaďte na klasický deisgn a příjemné odstíny, které snadno v interiéru doladíte.

Více o produktu: Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony, 158 cm

  • Název: Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony, 158 cm
  • Cena: 22399 Kč
  • Výrobce: Kooko Home
  • Doba doručení: 49
Značka Kooko Home nás již řadu let zahrnuje nadčasovým designem sedacího nábytku v podobě křesel, pohovek či sedacích souprav. Kooko Home je výrobce, který nikdy nezklame. Jednoduchý design v sobě nese nádech retra, jsou používány prvotřídní materiály opracované poctivou řemeslnou výrobou. Tyto křesla i pohovky mají dlouhou životnost a nestárnoucí vzhled. Všechny kousky jsou navrhovány v Lucembursku a vyrábí se v Evropě. Posaďte se komfortně a stylově.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony

Růžová sametová pohovka Kooko Home Harmony, 158 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce