Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon PT LIVING

Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon

3899 Kč

Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon značky PT LIVING - tento hit získáte ve slevové akci za 3699 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pět set a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: AF193015901
Do obchodu

Popis

PT LIVING

Zapustil u vás doma své kořeny minimalismus? Pak jej nezapomeňte rosit chválou, přiživovat svěžími barvami a vystavovat přímému obdivu svých návštěv. Tyhle kousky vyzdvihnou krásu každého lístku i květu.
Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. - Hmotnost: 4.6 kg - Materiál: železo - Rozměry stojanů: 92 x 29 x 25 cm; 80 x 25 x 22 cm

Více o produktu: Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon

  • Název: Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon
  • Cena: 3699 Kč
  • Výrobce: PT LIVING
  • Doba doručení: 22
Nizozemská značka PT LIVING přináší notnou dávku minimalistického, moderního i tradičního designu, který umí být zatraceně šik. Přesně takové jsou veškeré dekorace a doplňky nadčasové značky PT LIVING. Tyto kousky nadchnou všechny fanoušky minimalistického scandi a každý z vás si přijdete na své. Umí do svých produktů vnášet prvky specifického designu s výjimečnou a nadčasovou jednoduchostí. Interiérové doplňky umí být velmi výrazné i elegantní zároveň.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon PT LIVING

Sada 2 černých kovových stojanů na květináče PT LIVING Hexagon

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce