Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical VERSA

Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical

339 Kč

Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical co nám vyrábí VERSA - tento hit můžete získat za skvělou cenu 609 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: AF193001657
Do obchodu

Popis

VERSA

Nebojte se vpustit do svého světa něco nového. Objevte s námi kouzlo doplňků od značky VERSA a přivítejte ve svém bydlení svěží vítr ♥ - Rozměry: 28.5 x 40 x 9.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 770 g - Materiál: dřevo - Sada: 2 ks - Rozměry: 28 x 9,5 x 40 cm, 22 x 8 x 34 cm

Více o produktu: Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical

  • Název: Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical
  • Cena: 609 Kč
  • Výrobce: Versa
  • Doba doručení: 28
Značka VERSA přináší spoustu nábytku, doplňků a dekorací, které vás budou bavit a současně zkrášlí váš interiér. Dekorace značky VERSA, to jsou košíky, dózy, polštáře, květináče, poličky, židle, stolky a jiný nábytek, nesou v sobě pořádný nápad i smysl pro humor. Jednoduché linie nábytku a na druhé straně vtipné potisky a obrázky třeba na dózách zaručí, že si v nabídce vybere opravdu každý. Nudnou obyčejnost rozhodně nenajdete. Originální doplňky oživí každý prostor.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical VERSA

Sada 2 dřevěných nástěnných polic VERSA Tropical

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce