Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

749 Kč

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml od oblíbené značky RCR Cristalleria Italiana - tento produkt koupíte v úžasné akci za 699 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

SKU: AF193016995
Do obchodu

Popis

RCR Cristalleria Italiana

Křišťál, to je legenda, kterou všichni právem milují. Tenhle kousek je úžasnou ukázkou toho, proč tomu tak je. O materiálu Luxion Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále. Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla. Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem. O značce Cristalleria Italiana je italská sklářská značka pyšnící se padesátiletou tradicí v oboru. Své zkušenosti tu umí zúročit, teď se totiž jedná o italské lídry ve výrobě křišťálu. Všechny kousky jsou 100 % vyrobeny v Itálii. Cristalleria Italiana je také společností respektující životní prostředí. Firemní hodnoty jsou založeny na inovaci a kvalitě. - Rozměry: 20.9 cm (výška) - Objem: 3 dl - Průměr: 8.3 cm - Materiál: pravý italský křišťál Luxion - Doporučení: používejte mycí prostředky o nízké zásaditosti - Mytí v myčce: na kratší program o nižší teplotě - Vhodné do myčky na nádobí: ano

Více o produktu: Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

  • Název: Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml
  • Cena: 699 Kč
  • Výrobce: RCR Cristalleria Italiana
  • Doba doručení: 35
Značka RCR Cristalleria Italiana je italská sklářská společnost s padesátiletou tradicí ve svém oboru. Své bohaté zkušenosti zúročuje ve svých skleněných produktech a je dalším světovým lídrem ve výrobě křišťálu. Všechny skleněné kousky jsou vyrobeny v Itálii. Značka Cristalleria Italiana respektuje životní prostředí a zakládá si zejména na neustálé inovaci a vysoké kvalitě. Sklo je vhodné i do myčky a materiál je odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projde speciálním teplotním procesem.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce