Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver

Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 x 170 cm

1759 Kč

Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 x 170 cm od firmy Flair Rugs - tento artikl nepropásněte v neopakovatelné akci za 1709 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pět set a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: AF193017246
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Užije vás na minimalistický design a neutrální barvy, které se lehce kombinují? Toho se vám s tímto kobercem z kolekce Dazzle od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Jde tak o ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova. Proč si pořídit koberec: Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Více o produktu: Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 x 170 cm

  • Název: Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 x 170 cm
  • Cena: 1709 Kč
  • Výrobce: Flair Rugs
  • Doba doručení: 2
Značka Flair Rugs ve svých kobercích ukazuje, že má velký smysl pro detail, cit pro zajímavý design a vášeň pro přívětivost materiálu. Koberec z pravé vlny dobře dýchá, je odolnější vůči nečistotě, je výborným tepelným i hlukovým izolantem, velmi příjemný na dotyk a má elastická vlákna s tvarovou pamětí. Měkký koberec z polyesteru je barevně stálý, má vysoký jas, je odolný proti skvrnám, které lze rozpustit ve vodě a má dlouhou životnost. Koberce dostávají ocenění po celém světě.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver

Šedý koberec Flair Rugs Dazzle Silver, 120 x 170 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce