Šedý vermikompostér Plastia Urbalive Plastia

Šedý vermikompostér Plastia Urbalive

3899 Kč

Šedý vermikompostér Plastia Urbalive značky Plastia - tento produkt doručujeme levně za 3899 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pět set Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: AF193054278
Do obchodu

Popis

Plastia

Pracovité žížaly ve vermikompostéru od Plastia navržené českým designérem Jiřím Pelclem přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin. O vermikompostování: Kompost je nejen kvalitní pěstební materiál, ale při speciální formě kompostování, zvané vermikompostování (kde si přizveme na pomoc žížaly), vzniká velmi kvalitní organické hnojivo, někdy nazývané také worm tea, žížalí čaj. Díky tomuto hnojivu mohou vyrůst zdravé, vůči škůdcům odolné rostliny, květiny nebo plodiny. Vermikompostér získal nejstarší a celosvětově nejuznávanější americké ocenění „Good Design“. „Ochrana přírody a životního prostředí je stává klíčovým tématem naší doby. Vermikompostér Urbalive je malinkým příspěvkem k aktivnímu řešení a lidé tomu rozumí,“ sdělil Jiří Pelcl na dotaz, čím si vysvětluje úspěch výrobku.

Pelcl dlouhodobě propaguje design jako sociální fenomén a službu veřejnosti. Nevěnuje se tvorbě luxusních předmětů, ale naopak sériové výrobě a produktům, které si může dovolit téměř každý. „Chci navrhovat věci, které lidé potřebují a nestojí majlant, zároveň jsou nějakým způsobem udržitelné a mají dostatečnou životnost,“ vysvětlil. Vermikompostér Urbalive je toho důkazem. - Rozměry: 38 x 60.5 x 50.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 5 kg - Materiál: plast, dřevo - Balení obsahuje: víko s dřevěným madlem, dvě patra, spodní díl, vypouštěcí ventil, mřížka s textilií, 4 dřevěné nohy, 4 vruty, lopatka, rukavice a lepová deska - Poznámka: Původ dřeva, ze kterého jsou vyrobeny nohy vermikompostéru je doložen certifikací FSC, která je zárukou podpory lesního hospodaření šetrného k přírodě.

Více o produktu: Šedý vermikompostér Plastia Urbalive

  • Název: Šedý vermikompostér Plastia Urbalive
  • Cena: 3899 Kč
  • Výrobce: Plastia
  • Doba doručení: 2
Česká značka Plastia ve svých produktech zúročila dlouholeté zkušenosti. Produkty podporují principy udržitelnosti a celkový styl života v souladu s přírodou. Jejich jedinečné krmítko pro ptáčky doporučuje i Česká ornitologická společnost. Žížaly ve vermikompostéru navrženém českým designérem Jiřím Pelclem přemění všechny rostlinné zbytky na kvalitní organické hnojivo pro pěstování rostlin. Samozavlažovací květináč v elegantním designu usnadní pěstování rostlin.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Šedý vermikompostér Plastia Urbalive Plastia

Šedý vermikompostér Plastia Urbalive

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce