Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem

Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem, 500 ml

389 Kč

Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem, 500 ml od oblíbeného výrobce Bambum - toto zboží si můžete koupit za perfektní cenu 379 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: AF193053617
Do obchodu

Popis

Bambum

Přírodní materiály oživí vaši tabuli. Produkty značky Bambum vyrobené z bambusu jsou praktickými doplňky, které se díky svému jednoduchému designu hodí ke se stolování v každé jídelně. - Rozměry: 6.5 x 21 x 6.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 250 g - Objem: 5 dl - Materiál: bambus - Péče: doporučujeme mýt v ruce

Více o produktu: Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem, 500 ml

  • Název: Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem, 500 ml
  • Cena: 379 Kč
  • Výrobce: Bambum
  • Doba doručení: 2
Unikátní značka Bambum s úžasnými doplňky do bytu z bambusu. Rádi si vybíráte ekologicky šetrné produkty a současně nechcete slevit z estetických nároků? Tak to si zamilujete kuchyňské a jiné bytové praktické doplňky této výjimečné značky. Bambus je ceněný pro své ojedinělé vlastnosti, je antibakteriální, lehčí než dřevo, mnohem odolnější a představuje mnoho menší zátěž pro životní prostředí než klasické dřevo. Kácet jej můžete už za 5 let. Je skvělým společníkem vaší domácnosti.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem

Skleněná lahev s bambusovým uzávěrem Bambum Diem, 500 ml

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce