Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky

Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky, 20 světýlek

509 Kč

Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky, 20 světýlek od známého výrobce Best Season - tento hit můžete pořídit za mimořádně nízkou cenu 499 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: AF193049211
Do obchodu

Popis

Best Season

Obmotejte ho kolem altánu, dejte na stůl, pověste na strom, ale klidně i naaranžujete do okna, kolem schodiště, nad postel... Tento světelný řetěz dodá každému prostoru dodá příjemnou intimitu! - Rozměry: 570 x 11 cm (délka x výška) - Hmotnost: 420 g - Průměr: 5 cm - Materiál: plast - Žárovky: 20 ks, jsou součástí balení - Napájení: přes kabel - Délka řetězu: 5,7 m - Parametry: vhodné do interiéru i exteriéru - Efekt světla: stálé světlo (nebliká a netlumí se) - Hodnota IP: IP44 (ochrana proti stříkající vodě, ochrana proti prachu) - Barva světla: různobarevná - Délka kabelu: 5 m - Vlastnosti: světlo nemá vypínač - Zdroj: 5mm LED

Více o produktu: Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky, 20 světýlek

  • Název: Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky, 20 světýlek
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce: Best Season
  • Doba doručení: 2
Značka Best Season nabízí neuvěřitelné světelné dekorace, které do každého interiéru i exteriéru vnesou jedinečné kouzlo. Nehodí se v žádném případě jen na vánoce či velikonoce. Můžete je používat po celý rok. Podtrhněte sílu okamžiku ve chvíli, když se plamínky roztančí v kouzelné hře světel a stínů. Světelné řetězy, lampičky, svíčky a svítidla Best Season dodají každému prostoru příjemnou intimitu. Hodí se na oslavy svátků, večírky i narozeninové párty.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky

Světelný LED řetěz vhodný do exteriéru Best Season Hooky, 20 světýlek

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce