Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree Tokyo Design Studio

Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree

149 Kč

Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree co nám vyrábí Tokyo Design Studio - tento produkt máte na dosah ruky s extra slevou za 149 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pět set korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

SKU: AF193052953
Do obchodu

Popis

Tokyo Design Studio

Společnost Tokyo Design Studio vznikla v roce 2010. Od té doby se věnuje navrhování a výrobě vysoce kvalitního porcelánového nádobí inspirovaného japonskou tradicí a zároveň životním stylem moderního Tokia. Každý kousek se vyrábí zvláštní technikou, kdy jsou výrobky nejprve dvakrát vypáleny, následně glazurovány a znovu vypáleny. Tato technika je stará již 400 let a neustále dochází k jejímu zdokonalování. - Rozměry: 1.5 cm (výška) - Průměr: 9 cm - Materiál: porcelán - Myčka: lze mýt v myčce, použijte šetrný program mytí

Více o produktu: Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree

  • Název: Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree
  • Cena: 149 Kč
  • Výrobce: Tokyo Design Studio
  • Doba doručení: 2
Značka Tokyo Design Studio nabízí krásné nádobí a doplňky do kuchyně. Značka Tokyo Design Studio vznikla v roce 2010. Navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní porcelánové nádobí inspirované japonskou tradicí a současně i životním stylem moderního Tokia. Každý kus je vyroben zvláštní technikou, kdy se výrobky dvakrát vypálí, glazurují a znovu vypálí. Technika je stará 400 let a neustále se zdokonaluje. Najdete prvky funky, modrobílé kombinace i tradiční japonské motivy v každém uměleckém kousku.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree Tokyo Design Studio

Talířek na čajové sáčky Tokyo Design Studio Baobab Tree

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce