Tapeta na zeď Dekornik Clouds

Tapeta na zeď Dekornik Clouds, 50 x 280 cm

849 Kč

Tapeta na zeď Dekornik Clouds, 50 x 280 cm od známé značky Dekornik - tento hit můžete získat za jedinečnou cenu 1139 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: AF193004752
Do obchodu

Popis

Dekornik

Dekornik vytváří nádherné a odolné samolepky na zeď i vkusné tapety. Zkrášlete pokoj 100% matnou tapetou, která je zároveň nehořlavá a splňuje veškeré podmínky Evropské unie. Práce a manipulace s tapetou je velice snadná. Součástí balení není lepidlo, ovšem k co nejvyšší kvalitě doporučujeme použít PVA lepidlo např. společnosti Flugger. Před použitím tapety zdi pečlivě oprašte a zbavte nečistot. Pokud jste čerstvě malovaly, aplikaci můžete provést až po 20 dnů od posledního nátěru. Vzorek na tapetě se opakuje každých 50 cm. - Rozměry: 50 x 280 cm (výška x šířka) - Materiál: papír fizeline - Lepidlo: není součástí balení (doporučujeme PVA lepidlo) - Vlastnosti: splňuje všechny požadavky Evropské unie, nehořlavý a 100% matný - Péče: otírejte suchým hadříkem

Více o produktu: Tapeta na zeď Dekornik Clouds, 50 x 280 cm

  • Název: Tapeta na zeď Dekornik Clouds, 50 x 280 cm
  • Cena: 1139 Kč
  • Výrobce: Dekornik
  • Doba doručení: 2
Značky Dekornik přináší jedinečné samolepky v mnoha designech. Samolepky Dekornik si veše děti zamilují nejen díky úžasně zpracovaným, velmi hravým obrázkům a veselým barvám, ale i díky jejich vysoce kvalitnímu materiálu. Tento inovovaný polyesterový materiál vám na dotyk připomíná velmi příjemnou látku. Aplikace je velmi snadná, bez přídavných fólií a lepidel, dá se provádět holýma rukama nebo za pomocí suchého hadříku. Výsledek je vskutku dokonalý.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Tapeta na zeď Dekornik Clouds

Tapeta na zeď Dekornik Clouds, 50 x 280 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce