Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids Unlimited Design for kids

Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids

419 Kč

Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids od producenta Unlimited Design for kids - tento artikl pořizujte ve výhodné akci za 499 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

SKU: AF193053320
Do obchodu

Popis

Unlimited Design for kids

Prožijte se svými ratolestmi dokonalé vánoce. S těmito kousky od Unlimited Design for kids bude každý prosincový den připomínat tu nejkrásnější vánoční koledu ♥ O Unlimited Design for kids Značku Unlimited Design založila v roce 2008 designérka Michaela Horáčková, která je také srdcem celého studia. Kolekce Unlimited Design For Kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční. Ve své tvorbě se snaží Michaela používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní. Následné úpravy jednotlivých výrobků - od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace - jsou ruční práce. Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou. ♡ - Rozměry: 4.3 x 28 x 25 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 400 g - Materiál: mikrovlna, vlnitá lepenka, tabulová čerň - Poznámka: stromek je oboustranný - z jedné strany bílý a z druhé strany černý (popisovací) - Zásilka obsahuje: 1 balík - Montáž: již sestaveno - Rozměry a váha balení: 6 x 28 x 30 cm, 0,3 kg - Péče: otírejte suchým hadříkem, nepoužívejte mycí prostředky

Více o produktu: Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids

  • Název: Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce: Unlimited Design for kids
  • Doba doručení: 2
Česká značka Unlimited Design for kids přináší unikátní produkty zejména pro děti. Byla založena v roce 2008 designérkou Michaelou Horáčkovou, která je dodnes klíčovou designérkou tohoto studia. Kolekce Unlimited Design for kids přichází se svými ekologickými kousky krásnými na pohled a vysoce funkčními pro všestranné použití. Papírové dekorace, poličky, tabule, kasičky či adventní kalendáře. To vše a ještě mnohem víc si můžete pořídit od české značky Unlimited Design for kids.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids Unlimited Design for kids

Velký oboustranný stromek s popisovací plochou Unlimited Design for kids

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce