Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B Busy B

Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B

199 Kč

Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B oblíbené značky Busy B - tento artikl objednávejte ve výhodné akci za 199 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: AF193047152
Do obchodu

Popis

Busy B

Asi každá nevěsta potvrdí, že zasedací pořádek je jeden z krizových bodů plánování svatby. Kdo má sedět vedle koho? Jak zařídit, aby babičky neseděly přímo u hlučného parketu a zároveň na vše dobře viděly? V tomto zápisníku máte prostor na jeden zkušební plán, druhý bude finální. K tomu je přiloženo 120 opakovaně přemístitelných samolepek, na které můžete napsat jména hostů a posunovat je dle libosti.

Více o produktu: Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B

  • Název: Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B
  • Cena: 199 Kč
  • Výrobce: Busy B
  • Doba doručení: 2
Značka Busy B, to je úžasná parta designérů, kteří přináší zápisníky, přání, doplňky papírnictví a psacích, školních či kancelářských potřeb. Nejdřív přišli s vánočními přáníčky, pak se zápisníky Busy B, kalendáři a lepíky, které se dostaly až do Museum of Modern Art v New Yorku. Nyní je můžete mít doma i vy. Mají za úkol usnadnit nám naše životy a zároveň je naplnit něčím novým, milým, veselým, praktickým a hodnotným. Vaše nápady, poznámky a důležitá data už se vám nikdy neztratí.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B Busy B

Zápisník ve stříbrné barvě na zasedací pořádek Busy B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce