Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie Bulb Attack

Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie

1659 Kč

Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie s jakostní značkou Bulb Attack - tento produkt obchodujeme v neopakovatelné akci za 1789 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: AF193010128
Do obchodu

Popis

Bulb Attack

Sháníte minimalistické a moderní osvětlení s nádechem industrialismu? Takové, které úžasně ozvláštní každý interiér, aniž by od něj zbytečně odvádělo pozornost? Právě jste ho našli. Kabel a nevšední žárovka, která po rozsvícení tvoří neskutečnou vizuální hru světel. To je Bulb Attack. O značce Bulb Attack: Jednoduchost, funkčnost a design spojila ty nejkreativnější designéry, kteří v roce 2013 založili značku Bulb Attack. Celý příběh začal jednou malou žárovkou, nyní pokračuje v celé své kráse a nepřeberným množstvím možností. Čím jsou jejich svítidla výjimečné? • Každé světlo je vyrobeno v manufaktuře ve slunném Španělsku. • Veškeré komponenty jsou vybírány pečlivě tak, aby zaručily kvalitu a dlouhověkost svítidel. • Součástky a materiály pochází výlučně z Evropy. - Rozměry: 141 x 6 x 54 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 1 kg - Průměr: 4 cm - Materiál: textilní kabel, objímka z lakovaného zinku, plastová stropní krytka - Zdroj: 5x E27 max 23W (žárovky nejsou součástí balení) - Péče: otírat vlhkým hadříkem, nepoužívat žádné čisticí prostředky - Země původu: Španělsko - Délka jednotlivých kabelů: 150 cm (dá se zkrátit o 5 - 10 cm)

Více o produktu: Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie

  • Název: Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie
  • Cena: 1789 Kč
  • Výrobce: Bulb Attack
  • Doba doručení: 2
Značka Bulb Attack přináší moderní světla s minimalistickým a industriálním nádechem. Zdejší designéry charakterizuje umění vkusně propojit čisté moderní umění s klasikou. Svítidla Bulb Attack s nádechem minimalistického stylu a průmyslového designu je protkán mistrným uměním jednotlivých sklářů, kteří světla Bulb Attack sami ručně foukají. Ozvláštní každý interiér, aniž by příliš odváděli pozornost. Nejde o přezdobená, ale velmi vkusná světla.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie Bulb Attack

Závěsné svítidlo s 5 černými kabely a měděnou objímkou Bulb Attack Uno Cassie

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce