Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor Compactor

Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor

259 Kč

Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor co nám vyrábí Compactor - tento artikl doporučujeme v akci za 269 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: AF193008627
Do obchodu

Popis

Compactor

Toužíte po přehledném a útulném domově? S tím vám pomůže mistr organizace Compactor. Kousky této značky přichází s rychlými a inovativními postupy při úklidu, a díky jejich estetickému pojetí je s radostí necháte na očích. - Rozměry: 28 x 20 x 11 cm (délka x výška x šířka) - Materiál: kov, dřevo - Péče: otírejte vlhkým hadříkem

Více o produktu: Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor

  • Název: Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor
  • Cena: 269 Kč
  • Výrobce: Compactor
  • Doba doručení: 2
Francouzská značka Compactor vám pomůže zvládnout úklid i organizaci během pár chvil. Ať už potřebujete uklidit a dát pevně do latě váš šatník, koupelnu nebo svou kuchyň, značka Compactor vám s tím hravě pomůže. Praktické pořadače, organizéry, boxy, dózy, vaky, tašky a krabice vám zajistí spoustu cenného místa navíc. Jako bonus budete mít ve svém oblečení, botách, koosmetice a pomůckách bezvadný přehled.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor Compactor

Závěsný věšák na dveře z kovu s 6 háčky Compactor

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce