Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive

Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive, výška 48 cm

1619 Kč

Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive, výška 48 cm od producenta Plastia - tento hit naleznete po slevě za 2029 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: AF193054263
Do obchodu

Popis

Plastia

Pěstební nádoba Urbalive bude skvělým pomocníkem, pokud plánujete založit nebo rozšířit domácí zahrádku. Moderní design kombinující plast a dřevo zpracoval přední český designér Jan Pelcl. Pěstební nádoba Urbalive je vhodná do interiéru i na zastřešenou terasu. Bude se v ní výborně dařit pokojovým roslinám, květinám, bylinkám nebo méně náročné zelenině. Vysoké dřevěné nohy umožní snadný přístup k rostlinám a příjemnou pohledovou výšku. Důmyslný samozavlažovací systém zjednodušuje péči a společně s vermikompostem a žížalím čajem pomáhá udržovat optimální podmínky pro zdravý růst rostlin. - Rozměry: 38 x 48 x 50.5 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 3.6 kg - Materiál: plast, dřevo - Poznámka: dřevěné nohy jsou vyrobeny z materiálu s označením FSC, které je zárukou podpory hospodaření šetrného k přírodě. - Maximální nosnost: 50 kg

Více o produktu: Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive, výška 48 cm

  • Název: Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive, výška 48 cm
  • Cena: 2029 Kč
  • Výrobce: Plastia
  • Doba doručení: 2
Česká značka Plastia ve svých produktech zúročila dlouholeté zkušenosti. Produkty podporují principy udržitelnosti a celkový styl života v souladu s přírodou. Jejich jedinečné krmítko pro ptáčky doporučuje i Česká ornitologická společnost. Žížaly ve vermikompostéru navrženém českým designérem Jiřím Pelclem přemění všechny rostlinné zbytky na kvalitní organické hnojivo pro pěstování rostlin. Samozavlažovací květináč v elegantním designu usnadní pěstování rostlin.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive

Zelená pěstební samozavlažovací nádoba Plastia Low Urbalive, výška 48 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce