Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle

Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle, ⌀ 12,2 cm

239 Kč

Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle, ⌀ 12,2 cm s trendy značkou PT LIVING - toto zboží zakoupíte v sezónní slevě za 269 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: AF193001137
Do obchodu

Popis

PT LIVING

Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. Ukázkovým příkladem je i závěsný květináč Skittle. S lehkostí sobě vlastní dodá interiéru na zajímavosti, aniž by vám překážel na pracovním stole nebo nočním stolku.

Více o produktu: Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle, ⌀ 12,2 cm

  • Název: Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle, ⌀ 12,2 cm
  • Cena: 269 Kč
  • Výrobce: PT LIVING
  • Doba doručení: 2
Nizozemská značka PT LIVING přináší notnou dávku minimalistického, moderního i tradičního designu, který umí být zatraceně šik. Přesně takové jsou veškeré dekorace a doplňky nadčasové značky PT LIVING. Tyto kousky nadchnou všechny fanoušky minimalistického scandi a každý z vás si přijdete na své. Umí do svých produktů vnášet prvky specifického designu s výjimečnou a nadčasovou jednoduchostí. Interiérové doplňky umí být velmi výrazné i elegantní zároveň.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle

Zelený závěsný květináč PT LIVING Skittle, ⌀ 12,2 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce