Perlový náhrdelník Pearls Of London Sea Shell White

1 219 

Perlový náhrdelník Pearls Of London Sea Shell White
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Perlový náhrdelník Pearls Of London Sea Shell White od předního výrobce Pearls of London ze skvělou cenu 1219 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Šperky a hodinky | Náhrdelníky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 253859 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Perlový náhrdelník Pearls Of London Sea Shell White
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Perly se i v minulosti považovaly za symbol lásky. Proto byly určeny jako dary královnám od králů, dcerám od otců a ženám od milenců. Perla je okouzlující klenot, pro který neexistuje čas, hranice a trendy. Je to krásný a neobvyklý šperk, který je pro ženu to nejpřirozenější, co by jí mělo zdobit. A proto by se vám neměl vyhnout právě tento klenot ozdobenými perlami. Perlami z Londýna.
– Materiál: laboratorně vytvořená perla z mušle ústřice, obecný kov
– Délka: 52 cm
– Velikost perly: 12 mm. Neváhejte a nakupte Perlový náhrdelník Pearls Of London Sea Shell White, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Šperky a hodinky | Náhrdelníky rozzáří vaši domácnost. Značka Pearls of London dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Pearls of London

Značka Pearls of London nabízí nádherné šperky zdobené organickými perlami. Pearls of London přináší ideální dárky pro každou ženu. Perly ošetřené rhodiováním vv podobě povrchové antioxidační úpravy zabraňují oxidaci stříbra a následnému černání. Každý šperk této značky je jedinečným klenotem ozdobeným perlami přímo z Londýna. Perly se považují za symbol lásky. Pro perly neexistuje žádný čas, hranice a módní trendy. Perla je v kurzu prostě neustále a je nadčasová.

Výrobci

Pin It on Pinterest