Plážová deka ve tvaru ananasu Big Mouth Inc., 172 x 122 cm

599 

Kvalitní Plážová deka ve tvaru ananasu Big Mouth Inc., 172 x 122 cm od předního výrobce Big Mouth Inc. ze skvělou cenu 599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Na pláž. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1077264 Kategorie: ,

Popis

Popis

K létu patří neodmyslitelně svěží a šťavnaté ovoce. Pro opravdové milovníky těchto dobrot tu máme perfektního společníka do horkých letních dnů. Bude to chtít velkou a silnou vůli, abyste se do deky ve tvaru ananasu nezakousli.

Mnohem lepší než obyčejné osušky a ručníky. Designově kvalitní a pestrobarevné plážové deky od značky Big Mouth Inc. vám poskytnou užitečnější požitek z relaxování.. Neváhejte a nakupte Plážová deka ve tvaru ananasu Big Mouth Inc., 172 x 122 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Na pláž rozzáří vaši domácnost. Značka Big Mouth Inc. dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Big Mouth Inc.

Firma Big Mouth Inc. sídlí v Glastonbury funguje již od roku 2004. Věnuje se unikátním, designovým a moderním produktům zábavného a žertovného stylu jako jsou plážové deky, nafukovací matrace a další vtipné předměty. Vodní radovánky tak dostanou zcela nový rozměr s nafukovacími matracemi od Big Mouth Inc. Ohromující, moderní styl matrací se stává středem pozornosti. Všechny produkty se velmi snadno nafukují, ale i vyfukují, takže vzít si je v vodě je opravdu snadné.

Výrobci