Pohovka Zuza

Moderní pohovka Zuza Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Zuza je rozkládací včetně›... více informací »
Pohovka Zuza
Značka: DBK
9 512 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní pohovka Zuza Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Zuza je rozkládací včetně›...

Moderní pohovka Zuza Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Zuza je rozkládací včetně› úložného prostoru
Rozměry: 
230x92x85cm
Plocha po rozložení: 190x137cm   POHOVKA ZUZA Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

Akční produkt Pohovka Zuza od značky se zárukou kvality DBK snadno seženete právě skutečně levně. Nyní nakoupíte za 9 512 Kč.