Police Fumi 4

Police Fumi 4  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Police Fumi 4
Značka: DLM
2 081 Kč
Ověřit dostupnost »
Police Fumi 4  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Police Fumi 4 
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x63x31,5cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Tento kvalitní a levný produkt Police Fumi 4 jde sehnat lehce tu na našich stránkách umístěný v kategorii dětské poličky! Máme pro vás jiné produkty z této oblíbené sekce jednoduše online. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele DLM. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků popupární značka DLM má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty.

Tento kvalitní výrobek Police Fumi 4 od značky se skvělou pověstí DLM seženete na našich stránkách teď za super peníze! Akční ceny již od 2 081 Kč.