Police Meba MN12, baltimore/černá

Police Meba MN12  Můžete si zvolit dekoru ořech baltimore/černá Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Police Meba MN12
Značka: MBL
1 274 Kč
Ověřit dostupnost »
Police Meba MN12  Můžete si zvolit dekoru ořech baltimore/černá Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Police Meba MN12 
Můžete si zvolit dekoru ořech baltimore/černá
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
150x20x24cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento velmi žádaný produkt Police Meba MN12, baltimore/černá lze pořídit v pohodě tady na našem webu v populární sekci police. Nyní můžete najít ostatní kusy ve zmiňované rubrice za internetové ceny! To není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Police Meba MN12, baltimore/černá od značky s tradicí a dobrou pověstí MBL jednoduše získáte tady až neuvěřitelně levně! Nyní za akční cenu 1 274 Kč.