Porcelánová sada talířů Duo Gift Hemingway, 18 ks

2 179 

Kvalitní Porcelánová sada talířů Duo Gift Hemingway, 18 ks od předního výrobce Duo Gift ze skvělou cenu 2179 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Na svatbu | Praktická výbava. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 207899 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Ernest Hemingway věděl, jak si života užívat. A tak je kolekce porcelánového nádobí, která nese jeho jméno, přímo stvořená pro milovníky jednoduchosti a požitkářství. Čistě bílý porcelán je ozdoben pouze decentním jemně vystouplým květinovým motivem. Pojme ale neuvěřitelné množství těch nejvybranějších lahůdek.

Celá kolekce je vhodná do myčky na nádobí, a tak i samotná údržba je jednoduchost sama.
– Materiál: porcelán
– Sada: talíř 26,5 cm (6x), talíř 20,5 cm (6x), hluboký talíř 23 cm (6x)
– Vlastnosti: vhodné do myčky na nádobí. Neváhejte a nakupte Porcelánová sada talířů Duo Gift Hemingway, 18 ks, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Na svatbu | Praktická výbava rozzáří vaši domácnost. Značka Duo Gift dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Duo Gift

Značka Duo Gift přináší úžasný porcelán, jehož krása vás chytí za srdce. Vyzvedává kulturu jídla do neskutečných výšin a umí udržet noblesní tradici. Porcelán Duo Gift je vhodný do myčky a nebudete s ním mít žádné starosti. Je velmi krásný, nese v sobě známky něžné elegance, která navrací svět zpět k tradici. Díky porcelánu se konečně naučíte vychutnat si příjemné chvilky u kávy a čaje. Navraťte tomuto rituálu jeho noblesu a dělejte z mužů gentlemany a z žen pravé dámy.

Výrobci