Postel Says Who for Karup Twist White, 140 x 200 cm

9 399 

Kvalitní Postel Says Who for Karup Twist White, 140 x 200 cm od předního výrobce Karup ze skvělou cenu 9399 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 155965 Kategorie: ,

Popis

Popis

Says Who a Karup, to je dvojka, u které je hned jasné, že kombinací jejich designu vznikne něco převratného a uchvacujícího. Studio Says Who, za kterým stojí dva bratři, vyznává tradiční hodnoty severského designu, ale snaží se je okořenit o nový přístup a inovace. Dánský Karup zase našel inspiraci v dalekém Japonsku, kde již před tisíci lety samurajové přespávali na tzv. futonech, neboli přenosných matracích, které Japonci hojně využívají i v dnešním novém tisíciletí. Spojením těchto chytrých hlav přeplněných designovými nápady, vznikla i postel Twist – jednoduchá, přesto výrazná a svéhlavá.

Jako matraci k této posteli doporučujeme futon Karup, který naleznete v naší nabídce.
– Materiál: borovice
– Rozměry: 66 x 146 x 206 cm (výška x šířka x délka), výška postele bez matrace 28-30cm
– Určené pro matrace: 140 x 200 cm, matrace není součástí balení
– Rošt: je součástí balení
– Nosnost roštu: 300 kg
– Design: Says Who for Karup
– Montáž: nutno složit, součástí je návod. Neváhejte a nakupte Postel Says Who for Karup Twist White, 140 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice rozzáří vaši domácnost. Značka Karup dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Karup

Dánská značka Karup se u svých sedaček, pohovek, křesel a sedacích pytlů inspirovala japonským stylem spaní. Ty pak do svých produktů převedla v podobě futonů neboli matrací, na kterých přespávali třeba i japonští samurajové. Variabilní křesla a sedáky milují především děti, protože jim často připomínají pelíšek, ve kterém se jim příjemně lenoší, čte nebo sledují jejich oblíbené pohádky. Mnoho z nich se dá díky suchému zipu rozložit a získají tak skvělo podložku na hraní.

Výrobci