Postel z masivního dubového dřeva Javorina Terra Simple, 160 x 200 cm

27 499 

Postel z masivního dubového dřeva Javorina Terra Simple, 160 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Postel z masivního dubového dřeva Javorina Terra Simple, 160 x 200 cm od předního výrobce Javorina ze skvělou cenu 27499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1006574 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Postel z masivního dubového dřeva Javorina Terra Simple, 160 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Úžasně nadčasová postel v jednoduchém, avšak všeříkajícím designu, který se bude líbit dlouhá léta. Skvělá volba pro ty, kteří dokáži ocenit kvalitu, prvotřídní provedení a krásu dubového masivu.

O značce Javorina:

S tradicí trvající už víc jak 70 let je slovenská značka Javorina jedním z nejvýznamnějších výrobců masivního nábytku ve střední Evropě. Poznávací značkou tohoto nábytku je moderní design, ověřená konstrukce a přírodní povrchová úprava dřeva.

O materiálu:

Dubové dřevo, ze kterého je vyrobený i tenhle kousek, pochází ze slovenských lesů, a jelikož jde o masiv, každý produkt je naprostý originál.

Na povrchu je dřevo olejováno, což zviditelní jeho strukturu. Takto ošetřený nábytek navíc získá specifickou patinu dlouholetým působením světla a vzduchu. Vaše kousky se tak budou každým rokem rozvíjet do krásy.

Principy výroby:

› příroda
› obnovitelnost
› trvanlivost
› nadčasovost. Neváhejte a nakupte Postel z masivního dubového dřeva Javorina Terra Simple, 160 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Javorina dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Javorina

Slovenská značka Javorina má tradici trvající více jak 70 let a je jedním z nejvýznamnějších výrobců masivního nábytku ve střední Evropě. V jejich kouscích vynikne moderní design, kvalitní zpracování, ověřená konstrukce a přírodní povrchová úprava dřeva. Dubové dřevo pochází ze slovenských lesů a použitý masiv zajistí, že každý produkt je naprostý originál. Olej zviditelní strukturu dřeva. Nábytek získá specifickou patinu způsobenou dlouholetým přístupem světla a vzduchu.

Výrobci