Postele a nábytek do ložnice

Postele a nábytek do ložnice

Jednolůžkové postele jsou komfortní i praktické. Jednolůžka mohou být rozkládací nebo s úložným prostorem, což oceníte zejména v malém bytě. Manželské dvoulůžkové postele ocení páry i ti, co chtějí spát pohodlně. Mezi nejkvalitnější patří manželské postele z masivu s vysokou odolností a dlouhou životností. Pro kvalitní spánek potřebujete kvalitní matraci s vhodným roštem. Matrace mají několik stupňů tvrdosti a pod ně patří kvalitní lamelový rošt.

Jedinečné postele a nábytek do ložnice

Nábytek do ložnice tvoří často noční stolky, stylové a velmi skladné komody, které jsou praktickým kusem nábytku. Jejich výběr vám zaručí štědré úložné prostory a je na ně moc hezký pohled. Komoda bude skvěle vypadat s vázou či stolní lampičkou. Šatní skříně mají v ložnici své nezastupitelné místo. Doporučujeme šatní skříně z masivu, které jsou velmi kvalitní, bytelné a nabízí dost velký vnitřní prostor. Vaše ložnice budou vypadat skvěle.

Zobrazeno 1–15 z 2450 výsledků

Zatímco postele z masivu vynikají pevností a trvanlivostí, jistou strohostí svého vzhledu nemusí oslovit každého. V takovém případě je možné vybrat si postel s látkovým potahem. Toto provedení je klasikou, která vyhovuje mnoha zákazníkům.
Čalouněné postele dnes často skrývají ergonomický rošt, v některých případech částečně polohovatelný, takže vyhovují nárokům kladeným na zdravé spaní. Ať už sháníte jednolůžkovou válendu nebo manželskou postel, lůžka s látkovým povrchem představují možnost, jak interiéru dodat otisk vašeho vkusu, protože záleží pouze na vás, jakou barvu a vzor krycí tkaniny zvolíte. Samozřejmostí je u mnoha modelů úložný prostor, kterého, jak všichni víme, není nikdy dost. Obvykle je dostupný shora, vyklopením spacího povrchu. Jako zajímavost můžeme uvést postele netradičního tvaru, například srdcového, nebo postele s prodlouženou délkou pro vyšší postavy. Jak jste se dnes vyspali? Možná je čas pořídit si novou kvalitní postel, pevný rošt a ergonomickou matraci. V nabídce internetových obchodů s nábytkem a bytovými doplňky jich naleznete široký sortiment. Objevte to pravé pohodlné spaní pro vás a nechte si zakoupené zboží dopravit až na váš práh. Základní dělení postelí je na jednolůžkové a manželské, samostatnou kategorií jsou postele dětské (včetně paland). Klasiku našich interiérů představují čalouněné postele, nabízené v mnoha barvách a vzorech tak, aby vkusně doplnily váš stávající interiér. Nejžádanějším základním rozměrem těchto postelí jsou manželská postel 180 krát 200 centimetrů. Sledujte u nich provedení čela, chránícího výmalbu nebo tapetu, a samozřejmě dostupný úložný prostor, přístup k němu a jeho odvětrávání. Dražší modely postelí 180×200 cm mohou disponovat i takovou vymožeností, jakou je elektrické polohování pod hlavou a nohama.

Cenový filtr

Výrobci

Pin It on Pinterest