Postele a nábytek do ložnice

Zatímco postele z masivu vynikají pevností a trvanlivostí, jistou strohostí svého vzhledu nemusí oslovit každého. V takovém případě je možné vybrat si postel s látkovým potahem. Toto provedení je klasikou, která vyhovuje mnoha zákazníkům.
Čalouněné postele dnes často skrývají ergonomický rošt, v některých případech částečně polohovatelný, takže vyhovují nárokům kladeným na zdravé spaní. Ať už sháníte jednolůžkovou válendu nebo manželskou postel, lůžka s látkovým povrchem představují možnost, jak interiéru dodat otisk vašeho vkusu, protože záleží pouze na vás, jakou barvu a vzor krycí tkaniny zvolíte. Samozřejmostí je u mnoha modelů úložný prostor, kterého, jak všichni víme, není nikdy dost. Obvykle je dostupný shora, vyklopením spacího povrchu. Jako zajímavost můžeme uvést postele netradičního tvaru, například srdcového, nebo postele s prodlouženou délkou pro vyšší postavy. Jak jste se dnes vyspali? Možná je čas pořídit si novou kvalitní postel, pevný rošt a ergonomickou matraci. V nabídce internetových obchodů s nábytkem a bytovými doplňky jich naleznete široký sortiment. Objevte to pravé pohodlné spaní pro vás a nechte si zakoupené zboží dopravit až na váš práh. Základní dělení postelí je na jednolůžkové a manželské, samostatnou kategorií jsou postele dětské (včetně paland). Klasiku našich interiérů představují čalouněné postele, nabízené v mnoha barvách a vzorech tak, aby vkusně doplnily váš stávající interiér. Nejžádanějším základním rozměrem těchto postelí jsou manželská postel 180 krát 200 centimetrů. Sledujte u nich provedení čela, chránícího výmalbu nebo tapetu, a samozřejmě dostupný úložný prostor, přístup k němu a jeho odvětrávání. Dražší modely postelí 180×200 cm mohou disponovat i takovou vymožeností, jakou je elektrické polohování pod hlavou a nohama.

Zobrazeno 1–15 z 2450 výsledků

Cenový filtr

Výrobci

Nákupy Ona Dnes jsou tu! Neváhejte a ušetřete až 80 % ve vybraných obchodech. Akce platí od 15. 10. - 21. 10. 2018 do půlnoci.Zobrazit slevy
+
nakupy ona dnes 2018

Pin It on Pinterest