Postýlka pro miminko 70x140cm ema – bílá

Splnil se vám sen a očekáváte příchod miminka. Jakmile se termín krátí, je nezbytné začít zařizovat dětský pokojíček. Nejdůležitější... více informací »
Postýlka pro miminko 70x140cm
Značka: CLK
6 525 Kč6 868 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost »
Splnil se vám sen a očekáváte příchod miminka. Jakmile se termín krátí, je nezbytné začít zařizovat dětský pokojíček. Nejdůležitější...

Splnil se vám sen a očekáváte příchod miminka. Jakmile se termín krátí, je nezbytné začít zařizovat dětský pokojíček. Nejdůležitější součást pokojíčku je postýlka, jelikož v ní bude miminko trávit většinu svého dne spánkem. Připravili jsme pro vás praktickou postýlku pro miminko z kolekce nábytku Ema. Tahle kolekce se vyznačuje krásným rustikálním stylem, který se vyznačuje zdobenými detaily. Součástí dětské postýlky Ema je rošt se třemi výškovými polohami. Matrace není v ceně dětské postýlky Ema. K dětské postýlce Ema doporučujeme přikoupit zásuvku. Postýlku si tak rozšíříte o praktický úložný prostor.

 

Dětská postýlka je vyrobena je z kvalitního lamina, masivního dřeva a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Velikou výhodou dětské postýlky Ema je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Dětská postýlka Ema je dodávána v demontu. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry dětské postýlky Ema jsou 148x77x84cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.
Tento vynikající výrobek Postýlka pro miminko 70x140cm ema – bílá máte možnost dostat bez problémů na našem webu ve známé kategorii levné dětské postýlky. Prozkoumejte ještě jiné výrobky z naší rubriky za příznivou cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více kousků od dodavatele CLK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek Postýlka pro miminko 70x140cm ema CLK pohodlně dostanete právě teď u nás skutečně levně. Nyní pořídíte za 6 525 Kč.