Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte

4 499 

Kvalitní Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte od předního výrobce JUNIOR Provence ze skvělou cenu 4499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Popis

Popis

Kolekce Mayotte si zcela získala naše srdce. Každý kousek tohoto nábytku totiž můžete využívat buď samostatně, nebo je s těmi zbylými seskládat dohromady.

K této komodě tedy můžete pořídit i komodu, postýlku a přídavný díl se 4 policemi. Získáte tak elegantní postýlku a šatní skříň v jednom.

Hlavní výhody:
➡ 100% vyrobeno ve Francii
➡ všechny barvy jsou netoxické a neobsahují rozpouštědla
➡ balení je kompletně recyklovatelné
➡ surové materiály využité k produkci se pyšní certifikací PEFC, která zajišťuje dlouhodobou udržitelnost produkce a chrání životní prostředí. Neváhejte a nakupte Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky rozzáří vaši domácnost. Značka JUNIOR Provence dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

JUNIOR Provence

Značka JUNIOR Provence provází svým nábytkem kouzelný svět dětí plný fantazie. Nádherné barvy, které jen tak neuvidíte, skvělé nápady provázející každý kus nábytku a netradiční tvary i řešení. Tento nábytek je skvělý a praktický. Má v sobě spoustu skvělých vychytávek a podpoří dětskou kreativitu. Je zaměřený na každičký detail a precizně zpracovaný. Bezpečné, vysoce kvalitní materiály můžete s klidným srdcem dát do každého dětského pokoje.

Výrobci