Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte

4 499 

Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte od předního výrobce JUNIOR Provence ze skvělou cenu 4499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Popis

Popis

Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kolekce Mayotte si zcela získala naše srdce. Každý kousek tohoto nábytku totiž můžete využívat buď samostatně, nebo je s těmi zbylými seskládat dohromady.

K této komodě tedy můžete pořídit i komodu, postýlku a přídavný díl se 4 policemi. Získáte tak elegantní postýlku a šatní skříň v jednom.

Hlavní výhody:
➡ 100% vyrobeno ve Francii
➡ všechny barvy jsou netoxické a neobsahují rozpouštědla
➡ balení je kompletně recyklovatelné
➡ surové materiály využité k produkci se pyšní certifikací PEFC, která zajišťuje dlouhodobou udržitelnost produkce a chrání životní prostředí. Neváhejte a nakupte Přídavný díl se šatní tyčí k posteli JUNIOR Provence Mayotte, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky rozzáří vaši domácnost. Značka JUNIOR Provence dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

JUNIOR Provence

Značka JUNIOR Provence provází svým nábytkem kouzelný svět dětí plný fantazie. Nádherné barvy, které jen tak neuvidíte, skvělé nápady provázející každý kus nábytku a netradiční tvary i řešení. Tento nábytek je skvělý a praktický. Má v sobě spoustu skvělých vychytávek a podpoří dětskou kreativitu. Je zaměřený na každičký detail a precizně zpracovaný. Bezpečné, vysoce kvalitní materiály můžete s klidným srdcem dát do každého dětského pokoje.

Výrobci