Přírodní kartáč na nádobí z koňských žíní ris Hantverk, Ø10 cm

669 

Kvalitní Přírodní kartáč na nádobí z koňských žíní ris Hantverk, Ø10 cm od předního výrobce Iris Hantverk ze skvělou cenu 669 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Ruční nástroje. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 256487 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Vyrobeno s návazností na švédské tradice, vyrobeno s láskou lidmi, kteří dostali novou šanci.

Přírodní pomocníci značky Iris Hantverk jsou totiž ručně vyráběny řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat na zajímavém projektu. Na výrobky jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici.

O MATERIÁLU
Kartáč je vyroben z koňských žíní, které se vyznačují elasticitou a pevností. Žíně se stříhají ze živého koně a než je možné je použít k výrobě kartáčů, musí projít různými procesy, jako je mytí, česání, schnutí, vázání… Z jednoho koně je ročně možné ustřihnout přibližně půl kila žíní, a tak se nejedná o žádný drastický proces.

. Neváhejte a nakupte Přírodní kartáč na nádobí z koňských žíní ris Hantverk, Ø10 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Ruční nástroje rozzáří vaši domácnost. Značka Iris Hantverk dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Iris Hantverk

Švédská značka Iris Hantverk nabízí úžasné doplňky, které jsou ručně dělané. V době moderních technologií se tato tradice vysoce cení. Švédský Iris Hantverk nabízí kartáče s přírodními štětinami všeho druhu a betonové dózy, které jsou ručně tvořeny zrakově postiženými řemeslníky. Kartáče z koňských žíní jsou elastické a pevné. Z jednoho koně je ročně možné ustřihnout půl kila žíní. Žíně se stříhají ze živých koní a prochází různými procesy, v podobě mytí, česání, schnutí a vázání.

Výrobci