Přírodní úzká komoda z masivního dubového dřeva se 4 zásuvkami JELÍNEK Amanta

24 999 

Kvalitní Přírodní úzká komoda z masivního dubového dřeva se 4 zásuvkami JELÍNEK Amanta od předního výrobce JELÍNEK ze skvělou cenu 24999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 975972 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kolekce úložných prostor Amanta se hodí nejen ke stejnojmenným postelím, vaši ložnici vyšperkuje i samostatně.

Jde o nábytek výjimečné kvality, který vznikl z masivního dubového dřeva. Dokončení povrchu přírodními oleji umožňuje nábytek barevně ještě více odlehčit a zdůraznit i další detaily.

Seznamte se se značkou JELÍNEK

JELÍNEK je česká rodinná společnost, jež se pyšní vskutku úctyhodnou tradicí. Láska ke dřevu a řemeslu jí koluje v žilách už pátou generaci.

Výrobu poctivého nábytku z masivního dřeva z českých a slovenských lesů započal roku 1897 prapradědeček současného ředitele. V rámci produkce se vždy spoléhalo na prvotřídní materiály a výjimečnou truhlařinu, a nejinak je tomu dnes.

Také díky tomu získala značka mnoho ocenění. Například v roce 2016 Asociace českých nábytkářů udělila kolekci Amanta cenu Nábytek roku, na veletrhu For Furniture pak tato řada vyhrála v očích odborné poroty Cenu veletrhu Grand Prix.

Zjistěte, jak probíhá výroba

› všechna dřeva pochází z českých a slovenských lesů
› nejprve se dřevo přirozeně vysouší na čerstvém vzduchu, celý proces, který pomáhá eliminovat nežádoucí pnutí dřeva, trvá rok
› následně se dřevo dosuší v sušárně
› každý kus dřeva se důsledně probere a pouze ten nejkvalitnější materiál je použit k produkci
› finální úpravy (jako je broušení či olejování) jsou prováděny ručně. Neváhejte a nakupte Přírodní úzká komoda z masivního dubového dřeva se 4 zásuvkami JELÍNEK Amanta, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost. Značka JELÍNEK dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

JELÍNEK

Značka JELÍNEK je česká rodinná společnost s úctyhodnou tradicí výroby nábytku. Láska k řemeslu provází již pátou generaci. Výrobu kvalitního a poctivě vytvořeného nábytku z masivního dřeva z českých a slovenských lesů odstartoval v roce 1897 prapradědeček současného ředitele. Jde o prvotřídní materiály a výjimečnou truhlařinu, za což získala značka mnoho ocenění. V roce 2016 Asociace českých nábytkářů získala kolekce Amanta cenu Nábytek roku a na veletrhu For Furniture vyhrála od odborné poroty Cenu veletrhu Grand Prix. Dřevo se přirozeně vysouší na čerstvém vzduchu a broušení či olejování je prováděno ručně.

Výrobci