Psací stůl Nixon světlý dub/bílá+světlý dub

Rozměry: šířka: 150 cm výška desky stolu: 78 cm maximální výška: 120 cm hloubka: 50 cm Složení: dřevotřísková deska... více informací »
Psací stůl Nixon světlý
Značka: Mjn
4 533 Kč
Ověřit dostupnost »
Rozměry: šířka: 150 cm výška desky stolu: 78 cm maximální výška: 120 cm hloubka: 50 cm Složení: dřevotřísková deska...

Rozměry:

šířka: 150 cm
výška desky stolu: 78 cm
maximální výška: 120 cm
hloubka: 50 cm

Složení:

dřevotřísková deska laminovaná 16 mm,
okraje ABS 0,5 mm
plastové úchytky

 
Moderní psací stůl s komodou Nixon je funkční spojení nábytku, které je ve studentském pokoji nejvíce potřeba. Studijní prostor, který poskytuje pracovní stůl s nástavcem , poskytuje pohodlné podmínky pro domácí úkoly, vášně a koníčky. Pro větší pohodlí při přípravě na školní aktivity má psací stůl také zásuvku na šikovné příslušenství.
Zásuvková komoda pro mládež je zase přeborníkem ve skladování!
Do jeho polic se vejde potřebné náčiní, ale i učebnice a výtvarné materiály. Velký prostor můžete využít i jako místo pro oblečení, sportovní potřeby nebo elektroniku.
Unikátní a žádaný produkt Psací stůl Nixon světlý máte možnost získat jednoduše tu zařazený v kategorii dětské psací stoly! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této populární sekce za výborné peníze! Oblíbená značka Mjn má v nabídce velmi kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento levný výrobek Psací stůl Nixon světlý dub/bílá+světlý od známé společnosti Mjn je k dispozici bezpečně online za příznivou cenu! Aktuálně v akci od 4 533 Kč.