Psací stůl rovný lorenc 180 – driftwood

Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování,... více informací »
Psací stůl rovný lorenc 180 -
Značka: LEN
7 569 Kč
Ověřit dostupnost »
Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování,...

Seznamte se s moderní kolekcí kancelářského nábytku Lorenc, ze které už na první pohled vyzařuje kvalitní propracování, originalita a praktičnost. To vše ve velmi kvalitních materiálech, které jsou ekologicky a zdravotně nezávadné. Nábytek je vyráběn z DCP (laminované dřevotřísky) o síle 38mm a 18mm a je opatřen dvoubarevnou akrylovou 3D hranou ABS o síle 2mm a 0,5mm. Nabízený psací stůl Lorenc je rovný, v odstínu driftwood (šedavá barva), který imituje kresbu dřeva a jeho dostatečně velká plocha vybízí k pohodlné práci v kanceláři. Horní deska stolu má zaoblené rohy, je v tloušťce 38mm a po obvodu je opatřena dvoubarevnou akrylovou 3D hranou, která je odolná proti úderům. Moderní provedení stolu zvýrazňují výškově nastavitelné plastové nožky.

 

K psacímu stolu lze doobjednat kontejner, přídavný stůl, komodu, police a další prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

Pokud chcete vybavit kancelář, pracovnu nebo studentský pokoj kvalitním nábytkem, je kolekce Lorenc výbornou volbou a to díky použitému kvalitnímu materiálu a jeho propracováním s možností výběru barevných odstínů.

 

Jedná se o produkt ověřeného českého výrobce.Oblíbený a akční produkt Psací stůl rovný lorenc 180 – driftwood máte možnost dostat právě zde tu na našem webu zařazený v rubrice studentské psací stoly! Připravili jsme parádní výrobky z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! U zákazníků oblíbená značka LEN dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží značky LEN. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Psací stůl rovný lorenc 180 LEN snadno naleznete právě za parádní cenu. V akci od 7 569 Kč.