RECENZE: Stylově vybavený obývák levným nábytkem Julita 3

Studentka Jana se před několika lety rozhodla přestěhovat se svým přítelem do bytu. Při studiu na vysoké škole jsou vždy finanční zdroje omezené a je třeba jakékoliv investice promýšlet a nakupovat s rozvahou. Studentské brigády vystačí většinou akorát na nájem, stravu a poplatky spojené se studiem a studenti vesměs moc neušetří.

Přítel měl byt vybaven nábytkem, který zdědil po prarodičích a společně se shodli, že by bylo dobré byt modernizovat. Jako jedna varianta byla vybavit byt nábytkem Ikea, ale nakonec se rozhodli být více originální a odlišit se od 90% ostatních domácností. Postupně začali vybavovat ložnici, kuchyň, předsíň a nakonec zbývalo vybavit to hlavní, místo odpočinku, relaxace a zábavy, obývací pokoj. Kdo se také měl pořád dívat na starou poškrábanou spíše stěnu s nefungujícími panty.

Po dokončení studií začala Jana pracovat. Tím pádem už bylo možné více investovat a vybrat pěknou obývací stěnu. Obývací stěna vám zůstane na dlouho a proto je důležité se správně rozhodnout. Levná obývací stěna vůbec nemusí znamenat, že je nekvalitní, jen je třeba vyrobena z levnějšího materiálu.

Přečíst celou recenzi Ukázat obývací stěnu Julita

Ze začátku jsme chtěli dát přednost nábytku, který si budeme moci osobně prohlédnout a osahat ze všech úhlů, proto jsme se vydali do všech různých obchodů s nábytkem, které se nacházeli v Brně a okolí. Bohužel nás nikde nic neoslovilo. To co by se nám líbilo bylo velmi drahé a to co bychom si mohli dovolit se nám zase nelíbilo zpracováním a barevným provedením. Chěli jsme minimalistický, moderní nábytek z tmavého dřeva. Nevadila by nám kombinace tmavého dřeva se světlými dekoracemi. Dalším požadavkem byl velký úložný prostor pro různé dokumenty, šanony a dále jsme zde chtěli uložit ložní prádlo jako ručníky, prostěradla atd. Bohužel v kamenných prodejnách nebylo nic podobného k sehnání za rozumné peníze a proto jsme se rozhodli vybrat nábytek online.

Obývací stěna Julita 3 v barvě švestka / krém

Při hledání obývací stěny na e-shopech s nábytkem jsem konečně našla obývací stěnu, která se nám velmi líbila napohled a při zjištění ceny a možnosti dokoupení dalších komponent stejného designu jako šatních skříní a doplňků bylo rozhodnuto. Trochu mi vrtalo hlavou, jak může tak levný nábytek vypadat moc hezky a jestli v tom není háček např. v kvalitě materiálů. Nábytek Julita mě však přesvědčil o opaku, kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni. Stěna nábytku Julita se skládá se skříňky s policovým regálem, má kombinované komody a závěsné skříňky s prosklenými dvířky. Dále velký televizní stolek s nástěnnými policemi. Po důkladném změření pokoje a naplánování rozmístění nábytku jsme si stěnu Julita 3 a šatní skříň Julita objednali. Vybrali jsme si barevné provedení švestka/krém, které nám krásně zapadlo do designu obývacího pokoje. Dále si můžete vybrat mezi barevnými kombinacemi san marino / krém, švestka / grafit, milano / baltimor, milano / bílý lesk.

[wp-review]

Přečíst celou recenzi Ukázat obývací stěnu Julita

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Sada 20 papírových ubrousků Rex London Monsters Of The World

109 Kč
DETAIL

Tmavě šedý koberec Universal Adra Azulo, 160 x 230 cm

2799 Kč
DETAIL

Šedý koberec Universal Norah Grey, 120 x 170 cm

2299 Kč
DETAIL

Vonný sáček z organzy s vůní cedru a bílé jedle Ego Dekor Organza Forest

119 Kč
DETAIL

Sada 50 košíčků na muffiny Rex London Vintage Apple

109 Kč
DETAIL

Šedý koberec Universal Izar Ornaments, 160 x 230 cm

4199 Kč
DETAIL