Rozkládací pohovka Endono III, zelená

Moderní pohovka Endono  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací... více informací »
Rozkládací pohovka Endono III
Značka: DBK
6 475 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní pohovka Endono  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací...

Moderní pohovka Endono  Cena je platná pro potah na fotografii 
Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru  Jádro vyplněno pružinami + PUR pěnou    Parametry (šířka x výška x hloubka) 
195x85x90cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm    ROZKLÁDACÍ POHOVKA ENDONO  Milujete originalitu a neradi se nudíte? Nebojíte se kontrastů a barev? Endono vás nadchne. Endono dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky! Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.   

Tento kvalitní výrobek Rozkládací pohovka Endono III, od značky s dobrým jménem DBK jednoduše můžete sehnat právě teď u nás ve slevě. Nyní pořídíte od 6 475 Kč.