Rozkládací pohovka Innovation Unfurl Wild Flower

25 439 

Kvalitní Rozkládací pohovka Innovation Unfurl Wild Flower od předního výrobce Innovation ze skvělou cenu 25439 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Rozkládací pohovky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 601214 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Unfurl, to je je nadčasová, pohodlná a úžasně variabilní pohovka, kterou snadno rozložíte na lůžko nebo lenošku na každodenní odpočinek. Potah je vyroben z vysoce kvalitní látky s vysokou hodnotou martindale, která je násobně vyšší, než jaké jsou běžné standardy.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design. A právě oba směry propojuje ve své značce Innovation, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale, která tak značí odolnost potahové látky.
Pro názornost, běžné textilie se pyšní hodnotami okolo 20 000 cyklů, v téhle kampani najdete kousky až pětinásobně odolnější!. Neváhejte a nakupte Rozkládací pohovka Innovation Unfurl Wild Flower, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Rozkládací pohovky rozzáří vaši domácnost. Značka Innovation dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Innovation

Dánské značka Innovation je firma vyrábějící nábytek, ve které se sešly dvě generace, tedy otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Otec v mládí studoval architekturu a produktový design v dánském Aarhusu. A právě tyhle dva směry v Innovation propojuje. Jeho produkty mají vysokou kvalitu, osobitý styl, komfort, pohodlí, praktičnost i spolehlivou funkčnost. Tento stylový nábytek má ve světě své pevné a mnoha stálými zákazníky uznávané místo. Inovujte svůj interiér.

Výrobci